Planując organizację konferencji warto zajrzeć pod adres www.parkhotellyson.pl/KONFERENCJE-7.html. Hotel z podanego linku zajmuje się profesjonalnym planowaniem i przygotowaniem różnego rodzaju sympozjów, konferencji i zjazdów naukowych.

– Goście nie tylko mogą wysłuchać wykładów w skupieniu, na wygodnych klimatyzowanych salach, wyposażonych w doskonały sprzęt nagłaśniający, rzutniki i inne urządzenia, ale również po wykładach mają możliwość wypocząć w przestronnych pokojach o wysokim standardzie. W takie konferencji możliwe jest podawanie posiłków przygotowanych w hotelowej restauracji. Jedzenie tworzą uznani szefowie kuchni.

– Jeżeli nasi gości posiadają szczególne preferencje i upodobania kulinarne, na przykład nie spożywają mięsa lub produktów z glutenem to warto o tym fakcie poinformować hotel, aby dostosował menu do potrzeb. Konferencja w hotelu o dobrej lokalizacji to także możliwość zwiedzenia okolicy. Świeże powietrze, niewielka odległość od dużego miasta to spora atrakcja dla każdego gościa.